Main menu

Działka 1013

Do sprzedania działka w Kielnarowej koło Rzeszowa z wydanymi warunkami zabudowy, idealna na jednorodzinny domek. Przykładowe projekty odpowiadające wydanym warunkom można zobaczyć na dzialkakielnarowa.rzeszow.pl/przykladowe-projekty/

Działka położone jest ok 10-12 km centrum Rzeszowa. Dokładnie 9 km od supermarketu E.Leclerc w Rzeszowie. Działka o wielkości 30 arów i kształcie równego prostokątu.

Oferowana działka przylega do drogi asfaltowej Tyczyn – Chmielnik. Z drugiej strony graniczy z potokiem Chmielnik. Od 2 stron otoczona wzniesieniami.

Działka jest równa. 20 % powierzchni z niewielkim spadem w okolicach rzeki. Idealnie nadaje się pod zabudowę jednorodzinną jak i do celów biznesowych lub rekreacyjnych. Wcześniej na części działki uprawiano krzewy owocowe oraz zasadzono rośliny ozdobne i kilka drzew. Aktualnie działka jest wykarczowana i skoszona, przygotowana dla kupującego.

Ok 50 metrów od działki znajduje się:
– przystanek PKS/Bus
– sklep spożywczy

Działka znajdują się w bardzo ładnej i spokojniej okolicy, o średnim ruchu ulicznym. Na działkę prowadzi utwardzony mostek z drogi asfaltowej.

Powierzchnia działki to dokładnie 30 arów (3000m2), z czego część, która przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej ma wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Pozostałą część działki oznaczona jest jako działka rolna i pastwisko. Nieruchomość posiada dostęp do linii brzegowej rzeki, która jest naturalną granicą działki.

Teren jest płaski i uzbrojony w kanalizację. Prąd i Gaz znajdują się na sąsiedniej działce. Wodociąg gminny na etapie projektowania od 2019 roku.

Szerokość frontowa działki to około 25 metrów. Długość ok 120 metrów.

Świetny teren pod inwestycję nie tylko mieszkaniową, ale także rekreacyjną.

Nieruchomość otoczona jest niską zabudową jednorodzinną.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE DZIAŁKI W KIELNAROWEJ -JESTEŚ ZAINTERESOWANY? NAPISZ MAILEM LUB ZADZWOŃ

Możliwość zakupu 2 działek po 30 arów obok siebie. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze większą działkę to można dokupić prawdopodobnie jeszcze trzecia działkę o podobnej wielkości.

Jesteś zainteresowany? Napisz lub zadzwoń!

Pospaceruj po okolicy

Trasa dojazdu z Rzeszowa